Waar zijn we naar op zoek in recensie?

Als online VvE Dienstverlener Gids is vvecentraal.nl een platform dat mensen gebruiken om een geschikte dienstverlener te vinden. Omdat de recensies van de aangesloten dienstverleners een belangrijk deel uitmaken van de informatie die we aanbieden, verwachten we dat deze aan bepaalde eisen voldoen.

Onze VvE’ers waarderen een professionele dienstverlener en delen graag hun ervaringen. We verwachten dat de recensies en cijferbeoordelingen die ze indienen relevant, betrouwbaar, zinvol en inhoudelijk zijn. Daarnaast verwachten we dat ze geen kwade bedoelingen hebben en zich aan de gangbare regels van fatsoen houden.

Onze redactie beoordeelt elke mening en cijferbeoordeling op het bovenstaande en stelt daarbij de vragen:

  • Is dit waardevolle en betrouwbare informatie voor de bezoekers van vvecentraal.nl?
  • Krijg ik van deze informatie een idee van wat ik van deze dienstverlener kan verwachten?

Zo streven we ernaar om de betrouwbaarste enige onafhankelijke online VvE Dienstverlener Gids van Nederland te blijven.

Indien een mening of cijferbeoordeling wordt afgekeurd is dat altijd op basis van het bovenstaande. De redactie van VvE Centraal gaat hier verder niet over in discussie. De beoordelaar in kwestie krijgt wel de gelegenheid om de mening  te herschrijven en opnieuw in te dienen.