Op 5 November 2015 is initiatief VvE Kennispeil officieel gelanceerd door twee onafhankelijke belangenorganisaties Appartement en Eigenaar en VvE Centraal. Het initiatief is ontstaan of VvE Beheerders een laagdrempelige oplossing te bieden om continue de kennis binnen hun gehele organisatie te verbreden. VvE Kennispeil is een eLearning oplossing speciaal ontwikkeld voor VvE Beheerders en zonder winstoogmerk.

VvE Kennispeil biedt VvE beheerders een eigen online platform voor Trainen, Toetsen en Toepassen. Alle deelnemende partijen hebben invloed op de ontwikkeling van de opleidingen die we aanbieden, het gewenste niveau van de opleidingen en de richting waar kennis in opgebouwd wordt.

Resultaten VvE Kennispeil

De resultaten van de deelnemende organisaties kunt u op deze pagina doornemen en uw eigen VvE Beheerder attenderen op het bestaan van VvE Kennispeil mocht u zijn kennispeil hier nog niet terug vinden.

De resultaten van VvE Kennispeil zullen vanaf 1 maart zowel hier gepubliceerd worden als door Appartement en Eigenaar.