[vc_row section_type=”socket” type=”image” bg_position=”bottom” bg_position_horizontal=”center” bg_image=”44107″][vc_column][kleo_gap size=”50px”][vc_custom_heading text=”Uw pad naar een perfect functionerende VvE.” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Met hulp van VvE Centraal” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][kleo_gap size=”150px”][vc_custom_heading text=”In welke fase zit uw Vereniging van Eigenaars?” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][kleo_gap size=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][kleo_icon icon=”rocket” icon_size=”3x” position=”center” href=”https://vvecentraal.nl/activeren-van-de-vve/” icon_color=”#dd9933″][vc_custom_heading text=”Activeren” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23919191″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][kleo_icon icon=”calendar” icon_size=”3x” position=”center” href=”https://vvecentraal.nl/organiseren-van-de-vve/” icon_color=”#dd9933″][vc_custom_heading text=”Organiseren” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23919191″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][kleo_icon icon=”glyph-5″ icon_size=”3x” position=”center” href=”https://vvecentraal.nl/structureren-van-de-vve/” icon_color=”#dd9933″][vc_custom_heading text=”Structureren” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23919191″ use_theme_fonts=”yes” link=”|||”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][kleo_icon icon=”chat-empty” icon_size=”3x” position=”center” href=”https://vvecentraal.nl/communiceren-in-de-vve/” icon_color=”#dd9933″][vc_custom_heading text=”Communiceren” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23919191″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][kleo_icon icon=”arrows-cw” icon_size=”3x” position=”center” href=”https://vvecentraal.nl/continueren-van-de-vve/” icon_color=”#dd9933″][vc_custom_heading text=”Continueren” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23919191″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row front_status=”draft”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][kleo_gap][vc_custom_heading text=”Word u lid van VvE Centraal? Start nu met een Gratis basis lidmaatschap of kiest u direct voor het premium lidmaatschap!” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.vvecentraal.nl%2Fcheckout%2F%3Fadd-to-cart%3D44023|||”][kleo_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”15″ equal_height=”yes” content_placement=”top” css=”.vc_custom_1456143366903{margin-top: 15px !important;}”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1449585660682{padding-right: 35px !important;padding-left: 35px !important;background-color: #efefef !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_custom_heading text=”Gratis voor Basis Leden” font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Als Basis lid van VvE Centraal kunt u gebruik maken van de VvE ActivatiePlanner. De ActivatiePlanner neemt u stap voor stap me in het nemen van de juiste stappen om uw VvE te activeren.[/vc_column_text][vc_btn title=”Alle Basis voordelen” style=”flat” shape=”round” color=”vista-blue”][kleo_gap][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1456143219006{padding-right: 35px !important;padding-left: 35px !important;background-color: #efefef !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_custom_heading text=”Gratis voor Premium Leden” font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Als Premium lid kunt u gratis uw basiskennis van de vereniging van eigenaars bijspijkeren. Zo weet u wat de rechten en plichten zijn van de leden van de VvE en waar iedere VvE aan moet voldoen.[/vc_column_text][vc_btn title=”Alle Premium voordelen” style=”flat” shape=”round” color=”vista-blue” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.vvecentraal.nl%2Flid-worden%2F|||”][kleo_gap][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1449584499838{padding-right: 35px !important;padding-left: 35px !important;background-color: #40404a !important;}”][vc_custom_heading text=”De voordelen als Premium Lid” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_color=”#ffffff”]Als Premium Lid van het VvE Centraal Platform geniet u van veel voordelen. Denk bijvoorbeeld aan het gratis stellen van vragen en hulp bij het Activeren van uw VvE. Wacht niet langer en wordt lid[/vc_column_text][vc_btn title=”Premium lid worden” style=”flat” shape=”round” color=”warning” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.vvecentraal.nl%2Fcheckout%2F%3Fadd-to-cart%3D44023|||”][kleo_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”15″ equal_height=”yes” content_placement=”top” css=”.vc_custom_1456143366903{margin-top: 15px !important;}”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1449585660682{padding-right: 35px !important;padding-left: 35px !important;background-color: #efefef !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][kleo_register register_title=”Gratis Basis lidmaatschap”][kleo_restrict type=””][vc_custom_heading text=””][/kleo_restrict][/vc_column][/vc_row]