Alle artikelen van VvE Centraal overzichtelijk per onderwerp gesorteerd. We beginnen met de zeven meest gestelde vragen, gevolgd door de onderwerpen en de sleutelwoorden als alternatieve zoek mogelijkheid. Wanneer u een vraag heeft waar wij nog geen antwoord op hebben gegeven, dan helpen we u graag verder met vinden. Stel uw vraag onder aan deze pagina.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

De 7 meest gestelde vragen over de Vereniging van Eigenaars

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_toggle title=”Wat is een VvE?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134619653-7fea5ec8-9c41″]VvE is een afkorting en staat voor Vereniging van Eigenaars of Vereniging van Eigenaren. Wanneer een object opgesplitst wordt in meerdere eenheden die individueel gekocht kunnen worden richt men bij deze opsplitsing altijd een VvE. Het is een vereniging van de eigenaren van de appartementsrechten van de woningen die tot dit object of complex behoren. De VvE is verantwoordelijk voor het beheer en het regelen van het onderhoud van het appartementsgebouw en alle andere gemeenschappelijke belangen van de eigenaren.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Is een VvE verplicht?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134620059-28328eca-42b5″]Wanneer een complex gesplitst is in meerdere appartementsrechten, dan is een Vereniging van Eigenaren verplicht.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_toggle title=”Hoe zit het met de servicekosten?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134620888-24fa5925-11ac”]Toggle content goes here, click edit button to change this text.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Wie is de baas binnen een VvE?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134621300-23d4fcfe-5779″]Het hoogste orgaan binnen een VvE is de vergadering van eigenaars. Zij is als het ware de baas.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kan ik het mijn lidmaatschap opzeggen?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470853688390-6c2ce0e0-f1c4″]Het is niet mogelijk om het lidmaatschap van een Vereniging van eigenaars van een appartementencomplex op te zeggen.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_toggle title=”Moet een VvE voor onderhoud reserveren?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134622055-f6147db2-2146″]Ja, een VvE is verplicht om een reserve op te bouwen. Dit is gelinkt aan of het MJOP of hiervoor dient vanaf 1 januari 2017 0,5% van de herbouw waarde voor apart gezet worden in een reserve.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kan ik wat tegen genomen besluiten doen?” icon=”0″ icon_closed=”0″ el_id=”1470134622469-7b94e856-ac64″]Dit is afhankelijk van het genomen besluit. De wet maakt een onderscheid tussen een nietig en vernietigbaar besluit. Meer hierover leest u hier.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”5804″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”Beheer van een VvE” link=”https://vvecentraal.nl/beheer-van-de-vve/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”5234″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”Geldzaken” link=”https://vvecentraal.nl/vve-geldzaken/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4829″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”VvE Onderhoud & MJOP” link=”https://vvecentraal.nl/vve-onderhoud-mjop/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”41485″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”VvE Rechtspraak” link=”https://vvecentraal.nl/vve-rechtspraak/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”5566″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://vvecentraal.nl/verduurzamen/” title=”Verduurzamen & Besparen”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”41502″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”Vergadering van Eigenaars” link=”https://vvecentraal.nl/vergadering-van-eigenaars/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”41490″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”Risico’s beperken” link=”https://vvecentraal.nl/risico-s-beperken/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”5516″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”Documenten en Checklists” link=”https://vvecentraal.nl/documenten/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_tagcloud title=”Sleutelwoorden” taxonomy=”post_tag”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]