[vc_row type=”image” bg_position_horizontal=”center” bg_attachment=”true” enable_parallax=”false” bg_image=”42981″][vc_column][kleo_gap size=”200px”][vc_column_text lead=”yes”]

Welke VvE wil het niet een bijna GRATIS MeerJaren OnderhoudsPlan ofwel MJOP?

Dat kan voor iedere VvE. Donderdag wordt er besloten of het verplicht wordt om een half procent te reserveren voor toekomstig onderhoud, en als basis hiervoor is het MJOP een mooi gereedschap.

[/vc_column_text][kleo_gap][kleo_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Ondersteuning bij het aanvragen van een DMJOP” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

Wat krijgt u?

[/vc_column_text][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-file-text-o” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#27348b”][vc_column_text]

Voorbeelddocumenten

[/vc_column_text][kleo_gap size=”25″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-calendar” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#27348b”][vc_column_text]

Agendering

[/vc_column_text][kleo_gap size=”25″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-clock-o” color=”custom” size=”lg” align=”center” custom_color=”#27348b”][vc_column_text]

Herinneringen

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

VvE Centraal wil u graag helpen bij het verkrijgen van een subsidie voor een Duurzaam MJOP. Zo kunt u met een bijna gratis MJOP gedegen en duurzaam uitkijken naar een goede toekomst van uw Vereniging van Eigenaren. Wanneer u het onderstaande formulier invult ontvangt u van ons wij u de juiste documenten toe en helpen we u om op het juiste moment de juiste dingen te doen.

[/vc_column_text][ninja_form id=”22″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_carousel posts_query=”size:all|order_by:modified|order:DESC|post_type:post|categories:169″ autoplay=”yes” layout=”overlay” min_items=”5″][/vc_column][/vc_row]