Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

ProductinformatieNieuws

Flexibele toegangsverificatie met je mobiel

Jan Belon studeerde Industrial Design aan de TU Eindhoven, zette een florerend ontwerpbureau op en vandaar uit ontstond in 2015 het inmiddels verzelfstandigde Rotterdamse Openr. Dat biedt innovatieve oplossingen voor toegang tot kantoren en steeds vaker residentieel vastgoed. Belon: ‘Veel bestaande toegangssystemen zijn statisch. Het grote voordeel van ons systeem is dat je geen kabels hoeft te trekken.’

Read more
Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
De waarde van je appartement verhogen?Met kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox
Gratis abonneren