Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Nationaal Energiebespaarfonds wordt Nationaal Warmtefonds

Het Nationaal Energiebespaarfonds heeft vanaf woensdag 22 juli een nieuwe naam: het Nationaal Warmtefonds. Het fonds verstrekt sinds 2014 de Energiebespaarlening: een lening tegen aantrekkelijke voorwaarden, waarmee particuliere woningbezitters, VvE’s en scholen de verduurzaming van hun gebouwen kunnen financieren.

Van die, in de afgelopen jaren opgedane, kennis en ervaring maakt de Rijksoverheid gebruik door het warmtefonds (een afspraak uit het Klimaatakkoord) bij het Energiebespaarfonds onder te brengen. Omdat het fonds zich naast energiebesparing ook meer is gaan richten op oplossingen voor het op een duurzame manier verwarmen van de woning, is het nu tijd voor een nieuwe naam, die bovendien ook aansluit op de afspraken uit het Klimaatakkoord.

Uitbreiding van financiering

In februari 2020 zijn reeds de eerste stappen in het warmtefonds gezet met de introductie van financieringen met een looptijd van maximaal twintig jaar voor woningeigenaren en maximaal dertig jaar voor VvE’s vanaf acht appartementen (voorheen tien). De komende tijd worden de financieringsmogelijkheden van het Warmtefonds nog verder uitgebreid.

Meer weten?

Wilt u meer weten over de naamswijziging en wat die voor u betekent? Bekijk dan onze veelgestelde vragen over de nieuwe naam.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  NieuwsLeningen & Subsidies

  Nieuwbouw appartement aardgasvrij maken

  EnergiebesparingLeningen & SubsidiesNieuws

  Nationaal Energiebespaarfonds financiert verduurzaming VvE Lindenhove

  EnergiebesparingBijeenkomstenLeningen & Subsidies

  VVE ENERGIEBESPAARLENING + SUBSIDIE ENERGIEBESPARING EIGEN HUIS

  EnergiebesparingFinancieelLeningen & SubsidiesVvE Centraal

  Energiebesparing, een kans voor VVE’s?

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Interessant om te lezen
  Nationaal Energiebespaarfonds financiert verduurzaming VvE Lindenhove
  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.