Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Pascal Elshof en Willemijn Brand in bestuur VGM NL

Nieuwegein, 20 april 2020 De leden van VGM NL hebben op 20 april 2020 unaniem ingestemd met de toetreding van Pascal Elshof en Willemijn Brand tot het VGM NL bestuur. Het bestuur is zeer verheugd dat VGM NL met deze twee nieuwe bestuurders een brede samenstelling kent waarmee het, ook in de huidige crisistijd, de belangen van de aangesloten vastgoed- en VvE management-organisaties goed kan behartigen, rekening houden met de verschillende belanghebbenden in de vastgoed- en VvE managementsector. 

Foto Pascal Elshof

Pascal Elshof gaat zich richten op de portefeuille Vastgoeddata, -administratie en -automatisering en wordt penningmeester. Pascal Elshof is directeur binnen de REBO groep

Pascal Elshof: “Binnen het vastgoed- en VvE management speelt het – op een intelligente wijze – toepassen van data, vanuit keten-perspectief, een steeds grotere rol. Hierbij is een geautomatiseerd, juist administratief fundament noodzakelijk. Door samen te werken kunnen we concrete stappen zetten. Graag lever ik een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de rol van de vastgoed- en VvE manager in dit innovatieve proces.” 

Willemijn Brand wordt verantwoordelijk voor de portefeuille Huurwoningen. Willemijn Brand is Landelijk verhuurmanager Wonen bij MVGM. 

MVGM-Amsterdam-067%203

Willemijn Brand: “Beleggingshuurwoningen spelen, als onderdeel van de gehele woningmarkt, een belangrijke rol. In die woningmarkt is op dit moment zeer veel gaande. Ik heb er zin in om, namens de bij VGM NL aangesloten vastgoedmanagers, in overleg met de vastgoedeigenaren, een bijdrage te leveren aan het beter te laten functioneren van dit onderdeel van de (huur)woningmarkt en de rol die de vastgoedmanager daarin kan spelen.” 

De samenstelling en rolverdeling binnen het VGM NL Bestuur ziet er vanaf 20 april 2020 als volgt uit:
Eric Verwey Voorzitter
Pascal Elshof Portefeuille Vastgoeddata, -administratie en -automatisering en penningmeester
Tom van Putten Portefeuille COG – Kantoren, Winkels en logistiek, portefeuille Opleidingen
Willemijn Brand Portefeuille Huurwoningen
René Brinkhuijsen Portefeuille VvE management, portefeuille Communicatie 

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  Nieuws

  Nieuw bestuurslid VGM

  Nieuws

  Formele vrijstelling Wtt vergunningsplicht voor VvE beheerders een feit

  Nieuws

  VGM NL start meldpunt knelpunten Warmtewet

  GeschillenVvE Beheer

  VGM NL: Geschillencommissie VvE Management live!

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Interessant om te lezen
  VGM NL: Geschillencommissie VvE Management live!
  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.