BijeenkomstenDuurzaamheid & Milieu

Help! Wat moet ik zonder aardgas?

Cursus gasloos wonen


Leer hoe je ook binnen een VvE van het gas af kunt.

Van het gas af? Is dat moeilijk? Ken je al iemand in een VvE die dat gedaan heeft? En welke stappen kan ik ondernemen binnen mijn eigen VvE? In deze webinar deelt Sander Ekstijn zijn ervaringen en zijn pad naar een gasloos appartement. 

Al geruime tijd is Sander bezig met het verbeteren van zijn VvE en zijn appartement. Eerdere stappen om het direct groot aan te pakken zijn nog niet afgerond. Om wel een steentje bij te dragen besloot Sander om het roer resoluut om te gooien en zijn appartement los te koppelen van het aardgas. Dus koken zonder gas, verwarmen zonder gas en warm water zonder gas.

Zijn ervaring deelt hij graag met zo veel mogelijk eigenaars van een appartement. Registreer je nu voor deelname aan de webinar “Help! Wat moet ik zonder aardgas?” en leer van zijn ervaringen.

Nieuwsgierig, luister dan naar deze podcast van de energietransitie en actief Tuindorp

Wil je meer weten? Neem nu deel aan deze webinar

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
    Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

    Geef een reactie

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.