Kennis van VvE Zaken

ProductinformatieRisico & Veiligheid

Safe & Easy brandblusser mag u nu zelf controleren

Prymaxx heeft de gelijkwaardigheid verklaringen van Efectis (voormalig TNO) behaald voor het Safe & Easy concept en de manier waarop u zelf Prymaxx blussers jaarlijks mag controleren. Dit is een enorme stap zodat innovatie in de praktijk toegepast kan worden en leid tot meer veiligheid, minder schade, minder belastend voor het milieu en dat tegen lagere kosten.

Een Prymaxx universele sprayblusser in elke woning voorkomt ontruimingen indien er direct gehandeld kan worden. Hiermee kan alles in vroegtijdig stadium geblust worden en is ook een blusdeken overbodig. In de algemene ruimten van een appartementsgebouw plaatst u een aantal 6 liter Aramideblussers die u zelf jaarlijks kunt keuren. Zo heeft u de beste veiligheid tegen de laagste kosten.

Dit is een bijdrage van Prymaxx Europe.

Author: Prymaxx

Gerelateerde artikelen
OnderhoudProductinformatieVerzekeringen

Prymaxx Safe en Easy. VOOR SLIMME VVE érs!

Productinformatie

Spraybrandblussers van Prymaxx

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Interessant om te lezen
47% van fatale woningbranden in appartement.