Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

ProductinformatieRisico & Veiligheid

Safe & Easy brandblusser mag u nu zelf controleren

Prymaxx heeft de gelijkwaardigheid verklaringen van Efectis (voormalig TNO) behaald voor het Safe & Easy concept en de manier waarop u zelf Prymaxx blussers jaarlijks mag controleren. Dit is een enorme stap zodat innovatie in de praktijk toegepast kan worden en leid tot meer veiligheid, minder schade, minder belastend voor het milieu en dat tegen lagere kosten.

Een Prymaxx universele sprayblusser in elke woning voorkomt ontruimingen indien er direct gehandeld kan worden. Hiermee kan alles in vroegtijdig stadium geblust worden en is ook een blusdeken overbodig. In de algemene ruimten van een appartementsgebouw plaatst u een aantal 6 liter Aramideblussers die u zelf jaarlijks kunt keuren. Zo heeft u de beste veiligheid tegen de laagste kosten.

Dit is een bijdrage van Prymaxx Europe.

Gerelateerde artikelen
Risico's beperkenDienstverlenerNieuws

16 keer per dag brand in een woning

ProductinformatieOnderhoudVerzekeringen

Prymaxx Safe en Easy. VOOR SLIMME VVE érs!

Productinformatie

Spraybrandblussers van Prymaxx

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Interessant om te lezen
47% van fatale woningbranden in appartement.
Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.