Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Adviesburo de Jong verkrijgt VvE Beheerder OK Certificaat

Op donderdag 25 oktober 2018, heeft Piet van Herwijnen namens de Stichting VVErtimago tijdens een relatie bijeenkomst van het desbetreffende kantoor het VVE Beheerder OK certificaat mogen uitreiken aan mevr. Miranda Karbaat van Adviesbureau De Jong te Barendrecht. Miranda en je team van harte gefeliciteerd met dit resultaat. Ook nu blijkt weer dat het VVE Beheerder OK certificaat een bijdrage levert aan een positieve en kwalitatieve uitstraling van het VvE- beheer vakgebied.

Over VVErtimago

Het VvE OK Label is een initiatief van Stichting VVErtimago. De Stichting VVErtimago wil met het VvE OK label een blijvende bijdrage leveren aan het verbeteren van de leefbaarheid van de woonomgeving. Dit door middel van het ontwikkelen en het kunnen toekennen van een landelijk keurmerk aan Verenigingen van Eigenaars, op grond van een praktisch toepasbare, marktconforme en transparante kwaliteitsmeting. De Stichting heeft geen winstoogmerk en streeft ernaar om aan zoveel mogelijk VvE’s en Beheerders het label te kunnen uitreiken. De stichting heeft een dagelijks bestuur en laat zich bijstaan door een (nog te vormen) Raad van Advies. Meer weten over VVErtimago

Over Adviesbureau De Jong

Het volledig ontzorgen van een V.v.E., afgestemd op uw 
wensen en behoeften.

Een V.v.E. heeft zich te houden aan diverse wettelijke regels. Maar buiten deze verplichtingen is het net zo belangrijk om een gezonde en actieve vereniging te zijn, en een goed onderhouden en veilig pand te waarborgen.

Onze dienstverlening omvat het ontzorgen op administratief, financieel en technisch gebied. Alles geheel afgestemd op uw wensen en behoeften. Meer over Adviesbureau De Jong

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  Nieuws

  Gooi en Eemland VvE Beheer ontvangt VvE Beheerder OK Certificaat

  Nieuws

  J.S. de Jong Beheer verkrijgt VvE Beheerder OK Certificaat

  Nieuws

  Nieuwe lichting afgestudeerden voor opleiding Professioneel VvE Beheer

  Nieuws

  JVL Administraties VvE Beheer te Haarlem ontvangen VvE Beheerders OK Certificaat

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.