Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

BijeenkomstenNieuws

Energieneutraal IJpelaar

Hoe ziet de toekomst van IJpelaar eruit en wat kunt u nu al doen om uw woning goed voor te bereiden?

De avond start om 19.30 uur bij PLUK ! Fysiotherapie, Rijnauwenstraat 1 in IJpelaar. Voor vragen en aanmelden voor de informatieavond, kunt u een e-mail sturen naar [email protected]

Gemeente Breda werkt toe naar een volledig duurzame energievoorziening in 2044. Dat lijkt nog ver weg, maar er moet ook nog veel gebeuren.  BRES helpt bewoners bij het verduurzamen van hun eigen woning. Dat  begint altijd met energiebesparing en isolatie; en er zijn ook mogelijkheden om het huis voor te bereiden op verwarmen zonder gebruik van aardgas. Welke maatregelen kunt u daarvoor te treffen en wat levert het u op? 

Bezoek de duurzame pop-up store de Greenhopper

Vanaf 31 oktober is de duurzame pop-up store van gemeente Breda, de Greenhopper, in IJpelaar te vinden. Hierin kunt u verschillende isolatie- en inrichtingsmaatregelen bekijken en allerlei apparaten zien, om uw woning te verduurzamen en energiezuinig te maken. De Greenhopper is op bepaalde tijden geopend, zie www.groenpleinbreda.com/greenhopper.Ook op de informatieavond kunt u een kijkje nemen in de Greenhopper.

Online grip op je energieverbruik

De eerste stap naar energieneutraal wonen is inzicht krijgen in uw huidige energiegebruik van elektra en gas. Via de slimme meters van netwerkbeheerder Enexis, kunt u inloggen op West-Brabant Energie Inzicht. Op uw computer of mobiele telefoon kunt u zelf zien hoeveel gas en elektriciteit u gebruikt en hoeveel u nog kunt besparen. U kunt uw energieverbruik zelfs op uur-basis bekijken. Hierdoor krijgt u meer grip op uw energiekosten.

Gemeente Breda en energiecoöperatie BRES bieden u aan om gratis gebruik te maken van West-Brabant Energie Inzicht om zelf meer inzicht te krijgen in uw energieverbruik. 

Bent u geïnteresseerd dan kunt u zich aanmelden via  https://west-brabant.energieinzicht.nl/meldjenuaan.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  NieuwsEnergiebesparing

  Bespaar energie met de VvE

  NieuwsDuurzaamheid & MilieuLeningen & SubsidiesOverheid

  Zeer Zuinig Pakket voor Verenigingen van Eigenaars

  NieuwsLeningen & SubsidiesRenovatieVerduurzaming

  De voordelen van een waterbuffer op het dak

  VerduurzamingLeningen & SubsidiesNieuws

  Chatspreekuur VvE Verduurzamen door RVO

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.