Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Zaterdag is het weer Burendag

Burendag

Burendag is een jaarlijks terugkerend feest dat je samen viert met je buren en de buurt op de 4e zaterdag in september. In 2018 vieren we Burendag op 22 september. Het is een dag waarop je gezellig samen komt en waarbij veel mensen iets goeds doen voor elkaar en de buurt. 

Zijn er deze zaterdag ook activiteiten bij jou in de buurt? Dat kun je eenvoudig checken op de website van Burendag. Op dit moment zijn er al 6153 activiteiten in Nederland geregistreerd. 

Staat er geen activiteit gepland vlakbij uw Vereniging van Eigenaars dan heeft u nog een paar uur om daar zelf invulling aan te geven of het alvast op de kalender te zetten zodat er volgend jaar wellicht invulling aan gegeven kan worden.

Burendag nationale feestdag

Op initiatief van Douwe Egberts vierden we in 2006 voor het eerst Burendag in Nederland. In 2008 ontstond de samenwerking tussen Douwe Egberts en het Oranje Fonds. Het Oranje Fonds is het nationale fonds voor sociale initiatieven en bevordert de samenhang tussen groepen mensen. Met Burendag willen beide organisaties mensen dichter bij elkaar brengen.


Het Oranje Fonds steunt sociale initiatieven en bevordert zo contact en verbinding tussen groepen mensen. Ook met Burendag willen wij mensen dichter bij elkaar brengen. Daarom is het voor buurtorganisaties mogelijk een aanvraag tot € 400,= in te dienen bij het Oranje Fonds om hun Burendagplan te kunnen uitvoeren.

Foto: Burendag.nl

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  VvE Rechtspraak - Overig

  Erfdienstbaarheid en burenruzie

  NieuwsGeschillen

  De Haagse wijkrechter een succes

  VvE Rechtspraak - BesluitvormingVvE Rechtspraak - Splitsingsreglement

  VvE Rechtspraak: Nietige besluiten en eigenmachtige aanschaf tuinset

  GeschillenOverlastVvE Rechtspraak - Overig

  VvE Rechtspraak: De tien verboden van een VvE

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.