Kennis van VvE Zaken

NieuwsVvE Beheer

Onderzoek VvE Beheer “Zelf doen of uitbesteden” van de Consumentenbond

De Consumentenbond is voor de Consumentengids op zoek naar meningen van VvE’s om deze te kunnen verwerken in een artikel. Centraal in dit artikel staat het beheer van de VvE. Een van de vragen waar je bij een beslissing binnen een VvE al snel tegenaan loopt, is ‘zelf doen of uitbesteden?’

De auteur van dit artikel heeft VvE Centraal gevraagd om deze centrale vraag aan haar achterban voor te leggen zodat zij uw geannonimiseerde antwoorden kunnen verwerken in haar artikel. Onder alle respondenten verloten we drie keer een Premium VvE Lidmaatschap bij VvE Centraal.

 

Maak uw eigen enquête voor feedback van gebruikers

Author: Redactie VvE Centraal

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
    Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

    Geef een reactie

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.