Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Productinformatie

Spraybrandblussers van Prymaxx

Na het London drama is er onbegrip dat er geen brandblussers in appartement gebouwen aanwezig hoeven te zijn. Indien er brand uitbreekt heeft iedereen daar last van! Vrijwel altijd leidt dit tot een volledige ontruiming van een gebouw. Het snelst zijn de gangen, waardoor je moet vluchten, vol met rook en giftige gassen. De adem inhouden wanneer je in paniek bent is maar enkele seconden mogelijk waardoor je deze rook gaat inademen en tot bewusteloosheid kan leiden. De brandweer vindt vaak bewusteloze mensen vlak bij hun voordeur! Brand komt 16x per dag voor in woonhuizen.  https://player.vimeo.com/video/239820205

Een eenvoudige en goedkope oplossing is ervoor te zorgen dat elk appartement een goede spraybrandblusser heeft zoals die van Prymaxx. Deze blusser kan op alle in gebouwen voorkomende branden gebruikt worden zelfs op frituurvet en Bio-ethanol Gel. Ook op elektrische apparatuur tot 1000 Volt. Omgerekend kun je voor € 9 per jaar per appartement een goede sprayblusser monteren. Die spuit net zolang als een grote 6 liter blusser en werkt als uw haarlak of deodorant bus, gewoon met een spuitventiel.

Voor de algemene ruimten zoals bij de schuren is het verstandig een grote 6 liter Aramide brandblusser te plaatsen. Deze is van kunststof met Kevlar verstevigd en is daardoor 10 jaar onderhoudsvrij en heeft 10 jaar volledige garantie. Het mooie is dat deze blusser elk jaar door u zelf visueel gecontroleerd mag worden en er geen extra kosten zijn. Over deze 10 jaar gerekend kost deze minimaal 50% minder dan een metalen blusser.  De Prymaxx brandblussers zijn 60% milieuvriendelijker dan een normale metalen brandblusser.

Voor meer informatie kunt u kijken op prymaxx.eu en ons benaderen via mail of telefoon.

Dit is productinformatie van Prymaxx:

 

Gerelateerde artikelen
Risico's beperkenDienstverlenerNieuws

16 keer per dag brand in een woning

Risico & VeiligheidRisico's beperken

Het Calamiteitenplan van de VvE. Onze Checklist.

ProductinformatieRisico & Veiligheid

Safe & Easy brandblusser mag u nu zelf controleren

ProductinformatieOnderhoudVerzekeringen

Prymaxx Safe en Easy. VOOR SLIMME VVE érs!

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.