Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

DienstverlenerBeoordeling

Onderhoud groot appartementencomplex

Wijnhof Vastgoedonderhoud verzorgde het buitenonderhoud voor een groot appartementencomplex in Rotterdam Noord. Het complex dat bestaat uit 40 appartementen en 4 bedrijfsruimten kende genoeg uitdagingen. Naast zeer slechte weersomstandigheden bleek ook dat er meer houtrot aanwezig was dan initieel gesignaleerd.

“Het is gewoon fijn om in het gehele traject slechts één contactpersoon te hebben. Het guntraject was in deze opdracht geen winnende factor, wel de prijs. In dit geval was de offerte van Wijnhof Vastgoedonderhoud prijstechnisch gunstig en kon het advies aan de VvE worden uitgebracht om de werkzaamheden aan te besteden aan Wijnhof Vastgoedonderhoud.” Al met al zijn zowel de VvE als ik hartstikke tevreden over het eindresultaat. Of ik nog eens met Wijnhof Vastgoedonderhoud in zee ga? Absoluut!”

Sander Van Houten van SH Vastgoed

VvE Bergsingel – Rotterdam

Dit is een bijdrage van:

Gerelateerde artikelen
OnderhoudFinancieelSplitsingsakte

Kosten van onderhoud binnen de VvE

DakOnderhoudVerzekeringenVvE Rechtspraak - Splitsingsreglement

Bepaalt erfdienstbaarheid of natrekking het bezit?

VerhurenFinancieelGeschillenOnderhoud

Voor rekening van de huurder! Voor rekening van de Verhuurder?

VvE Rechtspraak - GeldzakenVerhuren

VvE Rechtspraak: Geschil over hoogte servicekosten

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.