BesparingEnergie

No-brainer-measures – Waterzijdig inregelen en thermostatische radiatorafsluiters

Het adviesburo Ecofys wordt ingezet om wereldwijde energievraagstukken te beantwoorden. Recent is onderzoek gedaan naar maatregelen die essentieel zijn om het energieverbruik in bestaande gebrouwen te verlagen. Het advies luid om waterzijdig inregelen en het aanbrengen van radiatorthermostaten wettelijk te verplichten. Deze kostenefficiënte maatregelen kennen een korte terugverdientijd en zijn bovendien noodzakelijk om gebruik te kunnen maken van duurzame energievoorzieningen zoals gasabsorptie warmtepompen en restwarmte (stadsverwarming).

Is er wetgeving nodig om de veilige keuze voor waterzijdig inregelen en radiatorthermostaten te nemen of is de directe energie besparing voldoende motivatie om vrijblijvend hierin te investeren?

 

Dit is een bericht van Blokverwarming.

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.