EnergiebesparingNieuwsProductinformatie

Eenvoudig uw verwarming regelen met Bluetooth® radiatorthermostaat

Artikel over Danfoss Eco namens blokverwarming.nl

Veel mensen met een woning die is aangesloten op blokverwarming hebben niet het gemak van een klok- of kamerthermostaat waarmee het verwarmingssysteem in de woning kan worden geregeld. Voor dit probleem is nu een slimme en betaalbare oplossing: de Danfoss EcoTM.

Eenvoudig programmeren volgens uw ritme

Door de Danfoss EcoTM op de radiatoren in de woning te plaatsen kunt u via uw smartphone eenvoudig op iedere radiator de gewenste temperatuur en een klokprogramma instellen. U kunt dit klokprogramma geheel naar eigen wensen programmeren. U kunt de temperatuur bijvoorbeeld ’s nachts automatisch laten verlagen, zodat u nooit onnodig verwarmt. Dit biedt veel meer gemak en geeft een besparing op de stookkosten.

Hoe werkt deze radiatorthermostaat?

De Danfoss EcoTM is een elektronische radiatorthermostaat met Bluetooth®. Het is eigenlijk een soort thermostaat voor uw radiator. Deze thermostaatknop werkt niet met standen, zoals de traditionele radiatorthermostaten, maar met temperatuur (tot op de halve graad nauwkeurig). Is het te koud dan opent de thermostaat de afsluiter en is het te warm dan sluit hij deze. U verwarmt dus nooit onnodig een kamer of ruimte en kunt daardoor energie besparen.

Bluetooth®

Deze slimme radiatorthermostaat kunt u volledig programmeren volgens uw wensen zodat u er geen omkijken naar hebt. Maar u kunt een instelling ook binnenshuis aanpassen via een app op uw smartphone. Bluetooth® heeft een bereik van 10 meter, dus u moet uw smartphone binnen 10 meter afstand van de Danfoss EcoTM houden om instellingen aan te kunnen passen.

Voordelen voor u

De voordelen van deze Bluetooth® radiatorthermostaat voor u op een rij:
•              Bluetooth™ radiatorthermostaat programmeerbaar met smartphone binnen 10 m afstand
•              Al uw radiatorthermostaten overzichtelijk te bedienen via één app
•              Temperatuur op maat volgens uw leef ritme
•              Compact design
•              Geruisloos
•              Optionele handbediening dankzij draaiknop

Wilt u de video zien over de Danfoss EcoTM en/of meer informatie. Ga naar: smartheating.danfoss.nl/danfoss-eco

Dit is een bijdrage van Blokverwarming.nl

Gerelateerde artikelen
VvE Rechtspraak - BesluitvormingVvE Rechtspraak - Onderhoud & MJOP

Ketelwatertemperatuur van de collectieve verwarmingsinstallatie verhogen mag dat zomaar?

OnderhoudVerduurzaming

5 Tips: Wat iedereen zou moeten weten over “verduurzaming” van blokverwarming

Nieuws

Hoe een tv-uitzending leid tot een stadsbreed onderzoek naar blok- en stadsverwarming

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.