Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Eigenaar AdmiPunt aangehouden voor verduistering van tonnen aan VvE gelden

Eigenaar AdmiPunt aangehouden voor verduistering van tonnen aan VvE gelden

De eigenaar van het bedrijf AdmiPunt, wat begin dit jaar failliet is verklaard, is dinsdagochtend 6 juni aangehouden. Hij wordt ervan verdacht tonnen aan spaargeld van Verenigingen van Eigenaars in en om Vlaardingen te hebben verduisterd.

Door de VvE’s werd aangifte gedaan omdat geld van de rekeningen was afgeschreven zonder dat daarvoor toestemming was verleend door de Vergadering van Eigenaars en het bestuur. Naar aanleiding van deze meldingen is door de Politie en het Openbaar Ministerie een onderzoek gestart naar deze ongeautoriseerde geldstromen. Als gevolg van dit onderzoek is de eigenaar van AdmiPunt aangehouden.

Vrijdag 10 juni zal de verdachte worden voorgeleid aan de rechter-commissaris die dan ook kan beslissen of de hechtenis verlengd wordt met 14 dagen. Het onderzoek zal gecontinueerd worden en bekeken worden of er meerdere personen betrokken waren bij de verduistering.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.