Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Bijeenkomsten

9 mei, gratis workshop “Energie besparen met uw VvE” | techniek

Steeds meer woningeigenaren maken hun huis energiezuiniger. Maar dat ligt wat ingewikkelder als je lid bent van een vereniging van eigenaren (VvE). Daarom organiseert U-Thuis – een samenwerking tussen 15 gemeenten in de regio Utrecht – een nieuwe gratis cursus ‘energie besparen voor VvE’s’. De cursus wordt uitgevoerd door de NMU en de ODRU, in opdracht van U-Thuis.

9 mei: Techniek

Hoe ziet een Groen MeerjarenOnderhoudsPlan eruit? Welk ambitieniveau streef je na? Welke maatregelingen neem je sowieso omdat ze snel zijn terugverdiend, en welke maatregelingen kun je nemen als je op langere termijn denkt en de investering (kostenneutraal) betaalt uit de servicekosten? Wat betekenen de keuzes voor onderhoud en voor comfort in de woning? Jan Nieuwveld van Seinen Energy Solutions heeft ervaring met VvE’s en deelt zijn kennis hierover.

Wie en wat

De uitvoering van de cursus wordt gedaan door de Natuur en Milieufederatie Utrecht en de Omgevingsdienst Regio Utrecht, in opdracht van U-Thuis. De gratis bijeenkomsten zijn ook los te volgen.

Workshop Techniek

Dinsdag 9 mei 19.30 – 22.00 uur

Gemeentehuis Zeist; Het Rond 1, Zeist

Schijf u hier in

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.