Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Bijeenkomsten

29 maart Gratis workshop ‘Energie besparen met uw VvE’ Financiën

VvE Financiële transparantie

Steeds meer woningeigenaren maken hun huis energiezuiniger. Maar dat ligt wat ingewikkelder als je lid bent van een vereniging van eigenaren (VvE). Daarom organiseert U-Thuis – een samenwerking tussen 15 gemeenten in de regio Utrecht – een nieuwe gratis cursus ‘energie besparen voor VvE’s’. De cursus wordt uitgevoerd door de NMU en de ODRU, in opdracht van U-Thuis.

Avond 1 – 29 maart: Financiën
Het is financieel aantrekkelijk om te investeren in energiebesparing omdat het een veel hoger rendement biedt dan een spaarrekening Maar hoe ziet de businesscase er precies uit? Je kunt kijken naar bepaalde maatregelen apart (bijvoorbeeld plaatsing van zonnepanelen), of naar een totaalpakket. Hoe kunnen energiebesparing en duurzame energie in onderhoudsplannen worden meegenomen? Wat doet de investering met de waarde van de woningen? En hoe kan de VvE een beroep doen op het nationaal energiebespaarfonds en subsidie krijgen op bijvoorbeeld zonneboilers, isolatie, en zelfs energieadvies?

 

Ronald van der Klauw (Wocozon, NRG031, Energiesprong) neemt je mee in zijn ervaring en duidt de mogelijkheden en uitdagingen, en Roy Ellenbroek van Energiefonds Utrecht vertelt wat de mogelijkheden vanuit het Provinciaal energiefonds zijn.

Workshop Financiën

Woensdag 29 maart 19.30 – 22.00 uur

Provinciehuis, Archimedeslaan 6, Utrecht

Schijf u hier in

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.