Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Bijeenkomsten

18 april gratis workshop “Energie besparen met uw VvE” | draagvlak en proces

Steeds meer woningeigenaren maken hun huis energiezuiniger. Maar dat ligt wat ingewikkelder als je lid bent van een vereniging van eigenaren (VvE). Daarom organiseert U-Thuis – een samenwerking tussen 15 gemeenten in de regio Utrecht – een nieuwe gratis cursus ‘energie besparen voor VvE’s’. De cursus wordt uitgevoerd door de NMU en de ODRU, in opdracht van U-Thuis.

18 april: Draagvlak en proces

Je wilt wat gaan doen binnen je VvE, maar hoe krijg je iedereen mee? Wat voor stappen zijn nodig of aan te raden om voldoende draagvlak te verkrijgen voor je plannen? Bij het bestuur, bij de ALV? Hoe organiseer je inspraak en betrokkenheid? Wat mag er juridisch wel en wat kan er niet? Hoe ziet een checklist voor een goed plan eruit? Waar moet je aan denken? Mimi Slauerhoff (Programma Energiesprong) en Corine Erades hebben hier studie naar verricht en delen hun kennis en ervaringen.

Workshop: Draagvlak en Proces

Dinsdag 18 april  19.30 – 22.00 uur

Gemeentehuis Houten ; Onderdoor 25, 3995 DW, Houten

Schrijf u hier in

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.