Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

DAN VvE Beheer krijgt VvE Beheerders OK Certificaat

foto Dan VvE Beheer VvE Beheerders OK Certificaat

Op maandag 19 december j.l. mocht de Stichting VVErtimago opnieuw een VVE Beheerder OK certificaat uitreiken. Deze keer gebeurde dat aan Dan VvE Beheer en Administraties B.V. te Rotterdam.  Van harte gefeliciteerd met dit resultaat.  Ondanks alle negatieve berichten omtrent de kwaliteit van VvE Beheerders hebben jullie aangetoond de zaken keurig op orde te hebben.

Over VVErtimago

Het VvE OK Label is een initiatief van Stichting VVErtimago. De Stichting VVErtimago wil met het VvE OK label een blijvende bijdrage leveren aan het verbeteren van de leefbaarheid van de woonomgeving. Dit door middel van het ontwikkelen en het kunnen toekennen van een landelijk keurmerk aan Verenigingen van Eigenaars, op grond van een praktisch toepasbare, marktconforme en transparante kwaliteitsmeting. De Stichting heeft geen winstoogmerk en streeft ernaar om aan zoveel mogelijk VvE’s en Beheerders het label te kunnen uitreiken. De stichting heeft een dagelijks bestuur en laat zich bijstaan door een (nog te vormen) Raad van Advies. Meer weten over VVErtimago

DAN VvE Beheer

DAN VVE Beheer en Administraties is bestuurder voor Verenigingen van Eigenaren. Wij bieden verschillende pakketten aan voor het beheer van uw VvE. DAN VVE Beheer & Administraties bestuurt ook desgewenst uw vereniging en neemt al uw zorgen uit handen. Wij geven ook advies op het gebied van onderhoud en wettelijke rechten en plichten van een VvE. Bij ons kunt u rekenen op direct, duidelijk en persoonlijk advies. Meer weten over DAN VvE Beheer

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  Nieuws

  Gooi en Eemland VvE Beheer ontvangt VvE Beheerder OK Certificaat

  Nieuws

  Adviesburo de Jong verkrijgt VvE Beheerder OK Certificaat

  Nieuws

  J.S. de Jong Beheer verkrijgt VvE Beheerder OK Certificaat

  Nieuws

  Nieuwe lichting afgestudeerden voor opleiding Professioneel VvE Beheer

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.