Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

VvE Belang start met een platform voor VvE’s om geld te lenen of uit te lenen.

Eind november moet het platform van VvE Belang met als doel om VvE’s te ondersteunen bij het geld (uit)lenen. Het platform biedt de mogelijkheid aan VvE’s om een lening af te sluiten voor het aanpakken van achterstallig onderhoud. Het idee is dat VvE’s met veel spaargeld dit via het platform beschikbaar kunnen stellen om uit te lenen aan andere VvE’s.
Het platform wordt op 28 november op het congres van VvE Belang officieel gelanceerd. De invulling en de randvoorwaarden zullen eind november bekend gemaakt worden. Wel is aangegeven dat naast een strenge beoordeling van de kredietwaardigheid ook een presentatie moet worden gegeven over de financieringsbehoefte door middel van een “Pitch” aan het beoordelingcommitee.
Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.