Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Renovatie hellingbaanverwarming in gietasfalt door Jowitherm en Ballast Nedam

verwarmde-asfalt-jowitherm

Jowitherm heeft in samenwerking met Ballast Nedam een renovatie hellingbaanverwarming in gietasfalt uitgevoerd bij een zorgcomplex Apeldoorn. Zeer mooie afwerking met het rode asfalt voor de voetgangers. Wij kunnen nu nog maar één ding zeggen; laat de winter maar komen!

WEGDEKVERWARMING ASFALT

Wegdekverwarming uitgevoerd in asfalt is een veel voorkomende uitvoeringswijze in bestaande situaties. Als een wegdekverwarming onherstelbaar beschadigd is, of nog niet aanwezig, dan kan door de integratie van verwarmingsmatten of verwarmingskabels snel een verwarmde oprit gerealiseerd worden. Het grote voordeel van de opname in asfalt is de korte doorlooptijd, waardoor een parkeergarage slechts korte tijd buiten gebruik is. In deze situaties wordt vaak gietasfalt gebruikt.

Asfalt kan ook voor grotere oppervlakken worden toegepast, dan is er vaak sprake van walsasfalt. Ook in deze situaties kunnen verwarmingsmatten of verwarmingskabels opgenomen worden voor een wegdekverwarming. Te denken valt hierbij aan helicopterdekken, laadstations, busperrons en hellingbanen.

Kijk voor meer informatie voor renovaties in gietasfalt op Jowitherm

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.