Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

BijeenkomstenNieuwsVerhuren

Gezocht: bewoners met een goed idee! Doe mee met de prijsvraag Mijn Thuis

Staedion organiseert dit jaar opnieuw de prijsvraag Mijn Thuis. Tot 1 november 2016 kunnen er plannen ingezonden worden om je wooncomplex of directe woonomgeving nog mooier of prettiger te maken. Het kunnen kleine wensen zijn, maar wij willen ook een aantal grotere projecten verwezenlijken. Doe dus mee en ga naar www.staedion.nl/mijnthuis.

Hoe ziet jouw ideale thuis eruit?

Wil je samen met je buren kunnen tuinieren? Wens je een fijne speelplek voor de buurtkinderen? Dien bij Staedion een voorstel in waarmee je het thuisgevoel van jezelf en je buren verbetert. Met onze hulp worden de beste ideeën straks echt gerealiseerd.

Over Staedion

Een op de zeven woningen in Den Haag is van Staedion. Als woningcorporatie verhuren wij ruim 36.000 woningen en 4.000 overige objecten zoals winkels, bedrijfsruimten en garages in Den Haag. Ons hoger doel is dat wij ‘een eigen thuis bereikbaar maken met onze bewoners’, met als gewaagd doel dat al onze bewoners zich thuis voelen in 2020.
Wij vinden het belangrijk te weten wat onze bewoners belangrijk vinden en willen de invloed van de bewoners op ons werk vergroten. Met ‘onze bewoners’ doelen we op onze huidige en onze toekomstige bewoners. Dat is soms wel eens lastig in tijden waarin keuzes gemaakt moeten worden. Maar we geloven dat we bewoners actief kunnen betrekken bij onze projecten en dat we onze keuzes kunnen uitleggen. Het werken aan een fijne woonomgeving doen we immers samen.

Foto: Staedion

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  EnergiebesparingLeningen & SubsidiesNieuws

  Duurzaamheidsfonds voor kleine Verenigingen van Eigenaren

  VvE Rechtspraak - OverigJurisprudentieOverlast

  Jurisprudentie: Burenruzie binnen een VvE escaleert

  EnergiebesparingOverheid

  Wegens succes nieuwe groepen! STUDIEGROEPEN ZONNESTROOM VOOR VvE ‘s Den Haag

  Geen categorie

  Informatieavond "Geld vinden voor onderhoud en verduurzaming" voor VvE's

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.