Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Staat het onderhoud van uw parkeergarage-installatie op de agenda?

Staat het jaarlijks onderhoud van uw parkeergarage-installatie wel op de agenda?

Onderhoud is  belangrijk voor de levensduur van uw parkeergarage-installatie en veel schade kan worden voorkomen door het goed te onderhouden.

Het onderhouden van gasdetectie-installaties is belangrijk voor de veiligheid en welzijn van de aanwezige mensen en niet onderhouden installaties kunnen ongewenste storingen tot gevolg hebben die tot veel hinder kunnen leiden.

Zoals de wet door middel van de norm NEN 2443 voorschrijft, dient u parkeergarage ventilatie en gasdetectie jaarlijks te onderhouden. Het is nu de juiste tijd om uw onderhoudscontract tegen het licht te houden anders worden ze stilzwijgend verlengd.

Wij bieden u de mogelijkheid om uw installatie(s) jaarlijks te onderhouden en een serviceovereenkomst af te sluiten voor een of meerdere installaties. Hiermee bent u voor een vast bedrag per jaar verzekerd van goed onderhouden installaties en voorkomt u onvoorziene kosten. De prijs, de duur en de inhoud ervan worden in overleg afgestemd op uw wensen en kan in overleg worden bijgesteld.

Heeft u storing aan uw installatie(s)? Wij kijken eerst of we het probleem op afstand voor u kunnen oplossen. Als dit niet het geval is sturen wij zo snel mogelijk een servicemonteur langs om het probleem te verhelpen. Is uw appratuur niet afkomstig van VA Climate? Geen enkel probleem. Wij hebben de expertise  in huis om bijna alle apparatuur te onderhouden en denken wij graag met u mee.

Wilt u bij VA Climate een vrijblijvende offerte aanvragen voor uw onderhoud?

Dit kan heel makkelijk door ons hier een bericht te sturen of een mail te sturen naar [email protected].

 Logo-VA-Climate-VvE-Centraal-01

 

Gerelateerde artikelen
OnderhoudFinancieelSplitsingsakte

Kosten van onderhoud binnen de VvE

DakOnderhoudVerzekeringenVvE Rechtspraak - Splitsingsreglement

Bepaalt erfdienstbaarheid of natrekking het bezit?

VerhurenFinancieelGeschillenOnderhoud

Voor rekening van de huurder! Voor rekening van de Verhuurder?

DienstverlenerBeoordeling

Onderhoud groot appartementencomplex

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.