Kennis van VvE Zaken

BijeenkomstenLiftOnderhoudVvE Centraal

Skylift Haring & Meer party 2016

SkyLift is dé servicepartij voor alle merken liftinstallaties. De klant wordt op alle fronten centraal gesteld. Snelle dienstverlening bij de lift, zeer klantgerichte servicemedewerkers op kantoor en af en toe een leuk en informatief evenement.

SkyLift organiseert op 22 juni 2016 de jaarlijkse Haring & Meer party.  Voorafgaand aan de Haring & Meer party is er een speciaal programma voor o.a. VvE’s en liftprofessionals.  Met dank aan Liftinstituut , VVE Belang en VvE Centraal zijn er diverse workshops te volgen alvorens de gasten zich kunnen richten op de ‘Hollandse Nieuwe’ en de vele andere hapjes.

Speciaal voor VvE bestuurders zijn er keuzeworkshops van 30 minuten met diverse thema’s, waaronder aanstaande energiesubsidie-tips, de praktijk van duurzame MJOP met draagvlak, lifttechniek voor niet-technici en effectieve VvE besluitvorming.

Voor professionals is er een uitgebreide presentatie gericht op de nieuwste liftnormen NEN-EN 81-20 en 81-50. Wat houden ze in? Wat zijn de consequenties bij liftvervanging?  Tevens is bij SkyLift een zeer innovatieve ontwikkeling op het gebied van liftinterieurs te zien: Modu-Lift van IDL!

Lezers en leden van VvE Centraal  zijn van harte genodigd.

Klik hier voor uw aanmelding en workshop informatie

Haring & Meer Party op 22 juni 2016

SkyLift, Albert Plesmanstraat 24, Barneveld

Beknopt programma

13:30 uur           Start voorprogramma Liftnormen voor oa. liftprofessionals

14:30 uur           Start voorprogramma Keuzeworkshops voor oa. VvE’s

15:30 uur           Ontvangst Haring & Meer Party

met o.a:.             Welkomstwoord directie SkyLift

Stand Modu-Lift liftinterieurs

Netwerkbijeenkomst

.. : ..  uur             Einde

 

Author: VvE Admin

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.