Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

VvE Beheerder geeft praktische Woontips over de Vereniging van Eigenaars op TV

In Nederland zijn ongeveer 1.800.000 koopappartementen, die verenigd zijn in circa 129.000 Verenigingen van Eigenaren. Haast 2 miljoen mensen zijn dus verplicht en automatisch lid van een VvE. Toch weet lang niet iedereen wat een Vereniging van Eigenaren inhoudt en wat hun rechten en plichten als eigenaar zijn. Ook wat een professionele VvE beheerder allemaal voor je kan doen (en wat niet!), is bij veel mensen onbekend. Hierdoor wordt er vaak meer op prijs gekozen dan op kwaliteit. Met alle risico’s van dien –  een VvE beheerder moet veel expertise in huis hebben op allerlei gebied én genoeg mankracht, want kleine foutjes of slordigheden kunnen grote juridische gevolgen hebben.

JHK Vastgoedmanagement hecht veel waarde aan openheid en kwaliteit en verschijnt daarom binnenkort met een informatief item in het RTL4 programma WoonTips. Directeur Juliette van der Kolk en Accountmanager VvE Jacqueline Langstraat geven het publiek letterlijk en figuurlijk een kijkje in de afwisselende, dagelijkse praktijk van het VvE beheer en delen praktische tips. Ook de persoonlijke aanpak van JHK Vastgoedmanagement komt naar voren. Uitzending: zaterdag 11 juni 2016 om 16.00 uur en maandag 13 juni 2016 om 15.00 uur

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.