Jarenlang is er weinig aandacht geweest voor centraal gestookte installaties. Investeringen beperkte zich vaak tot het verhelpen van lekkages, oplossen van klachten en de noodzakelijke vervanging van de oude cv-ketel(s). De stijgende gasprijzen en de komst van de warmtewet heeft ervoor gezorgd dat de ondeugdelijke staat van veel cv-installaties aan het licht komt.
Ook heeft  de warmtewet verwarring veroorzaakt bij VvE’s en VvE beheerders. Wat zijn bijvoorbeeld uw rechten en plichten, hoe om te gaan met de afrekening en wat te doen aan al die comfortklachten?
Bijeenkomst 31 mei in Gouda
Wij nodigen u uit om met een heldere blik op het probleem en kijkend naar de financiële haalbaarheid verschillende oplossingen met elkaar te vergelijken. Specialisten van Bloem Installatieadvies, Danfoss, Spirotech en Techem, laten zien hoe u met de juiste strategie het energieverbuik verlaagd en zorgt voor minder onderhoudskosten.
Eerder vonden in Rotterdam en Utrecht bijeenkomsten plaats welke een groot succes bleken te zijn door het interactieve karakter en de vele vragen die behandeld zijn. Wij willen dit succes graag met u herhalen op 31 mei dit jaar, tussen 15:30 en 17:30 met aansluitend een borrel. Dit zal plaats vinden in omgeving Gouda, de definitieve locatie zal later via de site en social media bekend worden gemaakt.
Inschrijven
Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Schrijf u in voor de bijeenkomst op 31 mei via www.voorbijdewarmtewet.nl