Stelling

VvE Stelling: de serviceflat vraag er om misbruikt te worden.

Een VvE kan vele vormen aan nemen en heeft verschillende functies. De meest gangbare kennen we allemaal namelijk die van een gewone flat en een complex met een hoofd en ondersplitsing. Dan is er nog de VvE voor recreatieparken en een weinig voorkomende is die van een serviceflat. Met enige regelmaat krijgen we berichten over juist deze serviceflats en de stelling van deze maand gaat juist over de serviceflat.

De stelling luidt:

Door de afnemende belangstelling voor de traditionele serviceflat vraagt deze er om misbruikt te worden.

Bent u het eens of oneens met deze stelling en waarom? We zijn erg benieuwd naar uw reacties

Een voorbeeld van een nieuwsbericht van de NOS wat me is bijgebleven betreft een serviceflat in Doorn. Hier gaat het over een stille oorlog binnen een serviceflat, waar vastgoedondernemers lijnrecht tegenover de eigenaar bewoners staan of een serviceflat waar een appartement  met een waarde van ruim boven een ton voor € 1,- is verkocht omdat de erfgenamen niet aan de hoge maandelijkse verplichtingen konden voldoen.

Toch lijken er ook wel mogelijkheden te bestaan voor de ongeveer 360 serviceflats die er nog bestaan volgens Netty van Triest van Platform 31. Meer hierover kunt u hier lezen en hier kunt u tevens het rapport “Transformatie van serviceflats” downloaden.

 

 

Gerelateerde artikelen
Verduurzaming

Informatieavond voor VvE's in Zoetermeer over Nul op de Meter

EnergiebesparingVvE Centraal

‘Nul op de Meter’-renovatie voor 180 appartementen

Nieuws

Dubieuze lening uit reserves van VvE verzorgingsflat

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

6 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.