Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Wethouder Hilde Niezen maakt eerste warmtescan in Gouda

Op 10 april maakte de Goudse wethouder Hilde Niezen de eerste warmtescan in haar gemeente. Hiermee gaf ze de aftrap voor de warmtescanactie in Gouda. Een mooi initiatief, vindt de wethouder: ‘In 2040 wil Gouda CO2-neutraal zijn, en vooral bij woningen valt er nog veel winst te behalen. Daarom ondersteunen we deze actie van harte en zijn we blij dat we meedoen aan dit pilot project.’

Zo werkt de warmtescanactie

Sinds 10 april worden van zo’n 2.700 koopwoningen in Gouda gratis warmtescans gemaakt. De woningeigenaren krijgen de warmtescan van de voorgevel gratis aangeboden en kunnen zich online afmelden als zij hier geen behoefte aan hebben. Deze scan is een momentopname en geeft een helder beeld van hoe goed een gevel is geïsoleerd. Het doel is om de woningeigenaar inzicht te geven en op grond daarvan te laten overwegen of het zin heeft om de woning te verduurzamen.

In samenwerking met Sunburst en Pluimers

De warmtescanactie wordt uitgevoerd door het Nationaal Energiebespaarfonds in samenwerking met twee bedrijven. Sunburst maakt de warmtescans vanaf de openbare weg en Pluimers komt daarna de scan persoonlijk bezorgen aan de deur. De medewerker van Pluimers kan daarbij uitleg geven over de warmtescan. De warmtescanactie loopt momenteel ook in Apeldoorn en Vianen. In Apeldoorn wordt samengewerkt met Feenstra.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/k7nNVlcz7ug” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Vragen en meer informatie

Wilt u meer weten over de actie van het Nationaal Energiebespaarfonds? Kijk op: www.Ikinvesteerslim.nl/warmtescanactie of op de website van de gemeente Gouda: http://gouda.nl/Gemeente/Publicaties/Nieuwsberichten/Gratis_warmtescans_voor_huizenbezitters

Gerelateerde artikelen
BijeenkomstenNieuws

Hoe staat het met uw kennis over blokverwarming?

Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.