Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Energiebesparing

12 februari bijeenkomst ‘VvE`s met Energie’

Hoe financier je duurzaamheidsmaatregelen binnen een VvE? Veel VvE`s vervangen de verlichting omdat het geld bespaart. Welke verlichtingsystemen zijn er en waar let je op? Hoe krijg ik mijn medebewoners mee om duurzaamheidsmaatregelen te nemen? Wilt u antwoord krijgen op deze vragen? Kom dan op donderdagavond 12 februari naar het stadhuis.

De gemeente Rijswijk organiseert samen met VvE`s met Energie (www.vvesmetenergie.nl) en het Energieloket (www.energieloket.info) een tweede bijeenkomst speciaal voor VVE`s. Deze staat in het licht van led-verlichting, financiering en enthousiasmeren van medebewoners. Meer informatie over de bijeenkomst en het programma is te vinden op www.energieloket.info/vvesrijswijk

Aanmelden

U bent op donderdag 12  februari  vanaf 19.15  uur van harte welkom op het stadhuis, Bogaardplein 15. Het programma duurt van 19.30-22 uur. Aanmelden is verplicht en kan t/m 11 februari  via  het aanmeldformulier op de website van het Energieloket: www.energieloket.info/vvesrijswijk.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.