Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

SLIPSTOP is de winnaar van de Business Succes Award

SLIPSTOP is de winnaar van de Business Succes Award in de vloerenbranche. De Nationale TV Succes Award is dé TV ondernemersprijs van Nederland. Het programma de Succesfactor wordt wekelijks uitgezonden RTL 7 en RTLZ en laat daarin succesvolle en ambitieuze ondernemers aan het woord die een bron van inspiratie kunnen zijn voor andere ondernemers.

In de vloerenbranche is SLIPSTOP onlangs genomineerd voor de landelijke TV Succes Award. Deze nominatie komt voort uit een zorgvuldige selectie door een onafhankelijke jury van de Succes Award. SLIPSTOP is namelijk winnaar van de vijf bedrijven die geselecteerd waren in de vloerenbranche. Wij zijn beoordeeld op basis van verschillende criteria zoals expertise, producten, marketing, innovatie en positionering.

Op zondag 31 augustus 2014 om 13:00 uur, wordt in het programma de Succesfactor op RTL7, een interview gehouden met de directeur van SLIPSTOP: Peter Prins. Deze TV-uitzending wordt herhaald op zaterdag 6 september om 13:30 uur. 

Bekijk haar VvE Dienstverlener Gids registratie hier

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.