Nieuws

Voorzitter gezocht

Het is een lastige klus om tegenwoordig genoeg vrijwilligers te vinden voor een vereniging. Dat geldt ook voor de VvE met het vullen van de positie van voorzitter, penningmeester of secretaris  en in dit radiofragment is een penningmeester van de VvE aan het woord. 

Radiofragment penningmeester vve

Luister naar het interessante interview.

Bent u penningmeester bij uw VvE en wilt u zeker weten dat u het goed doet check het aan de hand van het boek “Financiën van de VvE“van Maarten den Ouden of kom naar zijn “Workshop Financiën van de VvE“.

Gerelateerde artikelen
FinancieelKascommissie

Penningmeester van de VvE en de pinpas

FinancieelKascommissie

Het beveiligen van de banktegoeden van uw VvE

BestuurVvE Centraal

De functie van het bestuur

Nieuws

Vermelding in Consumentengids: Inboedel & woonhuisverzekeringen. Liever alles onder één dak

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.