Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Consument wil woningaanbod 2.0

Appartement & Eigenaar komt de consument tegemoet en biedt vanaf nu woningaanbod 2.0.

Consumenten zoeken vaak niet alleen naar een andere woning, ze zoeken veel meer naar een oplossing voor hun huisvestingsvraagstuk. Dit betekent dat ze veelal zoeken naar inspiratie en creatieve oplossingen in hun eigen woning of opties bij een potentieel nieuwe woning.

Woningaanbod en inspiratie verdeeld
Daar ligt nu precies het probleem aangezien woningaanbod en creatieve en technische inspiratie niet op dezelfde plek te vinden zijn, maar verdeeld over verschillende sites.

Appartement & Eigenaar biedt de oplossing!

Op Appartement & Eigenaar vindt u vanaf nu een uitgebreid overzicht aan woningen en dat wordt steeds meer. Diverse grote partijen hebben namelijk hun medewerking reeds toegezegd waardoor het aanbod snel groeit! Klik hier voor een eerste indruk van de nieuwe manier van het presenteren van woningaanbod op internet.

Over Appartement & Eigenaar

Op Appartement & Eigenaar vindt u al jaren veel inspiratie en oplossingen voor woningen en VvE’s. Wij helpen en adviseren deze doelgroep al meer dan 15 jaar via onze website, nieuwsbrief en magazine en binnenkort ook via de app. Het lidmaatschap van Appartement & Eigenaar is bovendien gratis voor VvE’s! Ook lid worden? Hier  meldt u zich direct aan.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  VvE Centraal stopt!Op 15 maart
  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.