FinancieelGeen categorie

Besparen niet vermijden, juist nu is het een item van deze tijd.

BesparingsAdviesburo is inmiddels 2,5 jaar actief op zowel de particuliere en zakelijke markt, (zowel klein-  als grootzakelijk)  waaronder ook diverse VvE’s die wij hebben kunnen helpen aanzienlijk te besparen op de vaste lasten.

We zijn trots dat we kunnen melden dat wij bij een van onze VvE’s een besparing hebben gerealiseerd van ruim € 6.000,- op jaarbasis. Door iedere week (en met hogere volumes dagelijks)ons totale gecombineerde kWh en m3 gas aan inmiddels 10 energiemaatschappijen aan te bieden realiseren wij voor onze VvE’s altijd de beste prijs. Samen met het bestuur van de VvE stemmen we af of er voor een dag-, week-, of maandprijs gekozen wordt.

De initiële besparing op de energieprijs wordt door een VvE vaak gebruikt om aanvullende energiebesparende maatregelen te introduceren. Deze leveren vaak al binnen 1 tot 3 jaar geld hun geld op, waardoor deze VvE nog minder afhankelijkheid is van de energieprijzen.

Als Besparingsadviesburo vinden wij het belangrijk om duidelijkheid  en transparantie te leveren, zonder extra kosten.

Wilt u meer van ons weten bekijk onze pagina op VvE Centraal of bezoek onze website .

logo Besparingsadviesburo

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.