Nieuws

De VvE en de Warmtewet: Een ongelukkige combinatie

De VvE en de Warmtewet Een ongelukkige combinatie

De VvE en de Warmtewet Een ongelukkige combinatieOp 1 januari 2014 is de Warmtewet in werking getreden. De introductie van deze nieuwe wet leidt tot veel onrust en weerstand bij VvE’s. De redenen daarvoor zijn. Door de toepassing van de Warmtewet op VvE’s worden VvE’s getroffen door forse financiële- en administratieve lastenverzwaringen. De aandacht heeft zich de afgelopen maanden volop gericht op de vraag hoe de negatieve gevolgen van de Warmtewet voor VvE’s kunnen worden beperkt. Helaas biedt de Warmtewet op dat punt maar weinig bewegingsruimte. Misschien moet daarom de aandacht worden verschoven naar een andere vraag, namelijk: Is de Warmtewet wel van toepassing op VvE’s?

In het artikel “De VvE en de Warmtewet: Een ongelukkige combinatie” laat mr. Tom Gilsing van Rijssenbeek Advocaten zien dat het appartementsrecht en de Warmtewet met elkaar botsen. Dit levert argumenten op waarmee kan worden verdedigd dat de Warmtewet helemaal niet van toepassing is op VvE’s!

Aan de hand van een sprekend voorbeeld wordt uitgelegd aan welke 15 punten een VvE dient te voldoen en wordt het appartementsrecht wordt tegenover de warmtewet gezet.

Download het hele artikel nu via onze website!

Download hier de warmtewet via onze website!

 

Gerelateerde artikelen
EnergieVvE Rechtspraak - Geldzaken

Energieleverancier dient zelf zorg te dragen voor juiste eindafrekening

VerhurenVvE Rechtspraak - Geldzaken

VvE Rechtspraak: Geschil over hoogte servicekosten

Nieuws

Energieschulden onnodig veroorzaakt door huidige vorm van betalen

Warmtewet 2.0 op komst!

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.