Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

VGM NL start meldpunt knelpunten Warmtewet

Op 11 juni 2013 is de aangepaste Warmtewet door de Eerste Kamer aangenomen. Door de wet moeten exploitanten van alle collectieve warmtenetten (stadsverwarming, WKO-systemen, blokverwarmingsinstallaties) vanaf 1 januari 2014 voldoen aan diverse eisen. De Warmtewet heeft consequenties voor veel partijen.
VGM NL heeft gezamenlijk met andere branchepartijen (IVBN, Vastgoed Belang, Stichting Kenzes en VvE Belang) met het ministerie van Economische Zaken om de tafel gezeten inzake de uitvoeringsproblemen rond deze wet. Hieruit werd duidelijk dat het aanpassen van de wet op korte termijn onmogelijk is. De wet wordt geëvalueerd over drie jaar.

VGM NL opent per direct een ‘Meldpunt Warmtewet’ voor haar leden, opdrachtgevers en de genoemde brancheorganisaties. Dit meldpunt – [email protected] – is bedoeld om de knelpunten die ontstaan bij de uitvoering van de Warmtewet in de praktijk te melden. Het doel is alle knelpunten te bundelen en aan het ministerie te rapporteren. Het meldpunt is niet ingericht als helpdesk.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  Nieuws

  Pascal Elshof en Willemijn Brand in bestuur VGM NL

  Nieuws

  Nieuw bestuurslid VGM

  Nieuws

  Formele vrijstelling Wtt vergunningsplicht voor VvE beheerders een feit

  GeschillenVvE Beheer

  VGM NL: Geschillencommissie VvE Management live!

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.