Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

BijeenkomstenNieuws

Advies over je huis door Wijksteunpunt Wonen Zuid

Onderhoud levert binnen de Vereniging van Eigenaren (VvE) veel vragen op, zoals: wie moet wat betalen en waarom? Het Wijksteunpunt Wonen Zuid geeft advies en informatie over de VvE en het appartementsrecht tijdens gratis bijeenkomsten in november.

De afgelopen jaren zijn veel panden gesplitst, waardoor meerdere eigenaren een pand delen. Dit betekent dat zij niet alleen eigenaar zijn van hun eigen appartement, maar ook mede-eigenaar van de gemeenschappelijke delen. Dit levert nogal eens discussie op over bijvoorbeeld het onderhoud aan het dak. Want waarom moet de eigenaar van de begane grond woning meebetalen aan reparaties of soms zelfs vervanging van het dak van zijn bovenburen?

Op 7 en 21 november geeft het Wijksteunpunt Wonen Zuid over deze onderwerpen en andere voorkomende vragen antwoorden. Aanmelden voor de informatieavonden is mogelijk via het e-mailadres [email protected] Vanaf 19.15 uur zijn bewoners van harte welkom in het Huis van de Wijk Rivierenbuurt aan de Rijnstraat 115. De toegang is gratis.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Gerelateerde artikelen
  NieuwsOverheidVerhuren

  Verhuurverbod op nieuwbouw koopappartementenen, gaat dat er komen?

  EnergiebesparingLeningen & Subsidies

  Af van gas! € 5.000,- tot € 8.000,- subsidie in Amsterdam

  VvE Rechtspraak - Overig

  VvE Rechtspraak: Bezonning in het geding door nieuwbouw

  Bijeenkomsten

  Informatiemarkt eeuwigdurende erfpacht op 18 november

  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.