Nieuws

Herman Finalist Herman Wijffels Innovatie Prijs

Met trots melden wij dat Herman de Zonnestroomverdeler één van de 8 finalisten is van de prestigieuze Herman Wijffels Innovatieprijs van de Rabobank !

Vind jij ook dat Herman zijn gelijknamige (publieks)prijs moet winnen op 7 november a.s.? Breng hier direct je stem uit, dan kun je ook gelijk de elevatorpitch van geestelijk vader Christiaan Brester bekijken (Gefilmd 4 uur na een zeer geslaagd teamavondje 😉

Herman is samen met 7 andere finalisten voor de innovatieprijs, en 5 finalisten in de aparte categorie Zorg & Welzijn geselecteerd uit 743 inzendingen ! Vorig jaar behoorde Herman tot de laatste 30 kandidaten, maar moest zich eerst nog echt bewijzen. Nu zijn we een jaar verder van prototype naar 7 operationele pilots, het oprichten van ons bedrijf LENS B.V. (enig aanbieder van Herman), honderden projecten in portfolio, van 2 naar 11 medewerkers en veel meer…

Met deze finaleplaats ondersteunt Rabobank Herman als dé oplossing voor meer dan 4 miljoen kopers en (ver)huurders, die rendabel en beheersbaar willen profiteren van een groot collectief zonnesysteem. Wil jij ook dat zonne-energie eindelijk zal gaan doorbreken in Nederland? Stem dan hier op Herman de Zonnestroomverdeler!

Wil je dit delen of verspreiden? Heel graag ! Ter ondersteuning een korte link voor twitter: http://bit.ly/174v0ng en de hashtag #HWIP2013

Donderdag 7 november rond 17:00 is het uur-U en zal Herman Wijffels himself bekend maken of hij zijn innovatieve naamgenoot de prijs mag overhandigen – uit naam van een deskundige jury en jullie stemmen natuurlijk!

Breng nu hier je stem uit op Herman de Zonnestroomverdeler !

Alvast heel erg bedankt namens het hele team van LENS & Herman’s Technici !

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
    Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

    Geef een reactie

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.