Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

Nieuws

Herman Finalist Herman Wijffels Innovatie Prijs

Met trots melden wij dat Herman de Zonnestroomverdeler één van de 8 finalisten is van de prestigieuze Herman Wijffels Innovatieprijs van de Rabobank !

Vind jij ook dat Herman zijn gelijknamige (publieks)prijs moet winnen op 7 november a.s.? Breng hier direct je stem uit, dan kun je ook gelijk de elevatorpitch van geestelijk vader Christiaan Brester bekijken (Gefilmd 4 uur na een zeer geslaagd teamavondje 😉

Herman is samen met 7 andere finalisten voor de innovatieprijs, en 5 finalisten in de aparte categorie Zorg & Welzijn geselecteerd uit 743 inzendingen ! Vorig jaar behoorde Herman tot de laatste 30 kandidaten, maar moest zich eerst nog echt bewijzen. Nu zijn we een jaar verder van prototype naar 7 operationele pilots, het oprichten van ons bedrijf LENS B.V. (enig aanbieder van Herman), honderden projecten in portfolio, van 2 naar 11 medewerkers en veel meer…

Met deze finaleplaats ondersteunt Rabobank Herman als dé oplossing voor meer dan 4 miljoen kopers en (ver)huurders, die rendabel en beheersbaar willen profiteren van een groot collectief zonnesysteem. Wil jij ook dat zonne-energie eindelijk zal gaan doorbreken in Nederland? Stem dan hier op Herman de Zonnestroomverdeler!

Wil je dit delen of verspreiden? Heel graag ! Ter ondersteuning een korte link voor twitter: http://bit.ly/174v0ng en de hashtag #HWIP2013

Donderdag 7 november rond 17:00 is het uur-U en zal Herman Wijffels himself bekend maken of hij zijn innovatieve naamgenoot de prijs mag overhandigen – uit naam van een deskundige jury en jullie stemmen natuurlijk!

Breng nu hier je stem uit op Herman de Zonnestroomverdeler !

Alvast heel erg bedankt namens het hele team van LENS & Herman’s Technici !

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  VvE Centraal stopt!Op 15 maart
  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.