Duurzame EnergieEnergiebesparingVvE Centraal

“Bespaar je mee met je VvE?”

MeerWaarden met Minder Energie - VvE Centraal

MeerWaarden met Minder Energie - VvE CentraalEnergiebesparing in huis kan op termijn duizenden euro’s voordeel opleveren door een lagere energierekening – nog afgezien van het extra comfort, het milieuvoordeel en een hogere woning-waarde. Isolatie en duurzame energie zijn nu – door het verlaagde btw-tarief- nog aantrekkelijker. Samen optrekken loont, dat laten we u graag zien.

Op de Dag van de Duurzaamheid, 10 oktober a.s. organiseert de Utrechtse Natuur en Milieufederatie voor haar campagne Meer Waarden met Minder Energie een bijeenkomst speciaal voor Verenigingen van Eigenaars.

Tijdens deze bijeenkomst wordt ingegaan op de maatregelen die VvE’s gezamenlijk kunnen nemen om meer energie te besparen.

Wilt u horen hoe u met uw hele VvE aan de slag kan? Hoe u wellicht servicekosten kunt gaan inzetten voor energiebesparende maatregelen? En hebt u interesse in andere goede voorbeelden, bijvoorbeeld rond de financiering van gezamenlijke maatregelen? Dan is deze bijeenkomst iets voor u! De deelname aan de bijeenkomst is gratis, maar gezien het beperkt aantal beschikbare plaatsen wordt aangeraden om u vooraf aan te melden voor de middag of de avondbijeenkomst.

Het programma voor beide sessies is gelijk.

PROGRAMMA “Bespaar je mee met je VvE?”

16.00 / 19.30 uur Welkom en inleiding NMU
16.05 / 19.35 uur Wat kan een VvE (technisch en financieel), Jaap de Wit, Espiratie
16.20 / 19.50 uur Maak kennis met Herman de zonnestroomverdeler, Christiaan Brester
16.30 / 20.00 uur Wat is het aanbod van de lokale MWMME-ondernemers?
16.40 / 20.10 uur Wat betekent het Garantiefonds van de provincie hierin?
Gabino Dorigo, Rabobank Amersfoort / Utrechtse Waarden
16.50 / 20.20 uur Vragen en antwoorden
17.00 / 20.30 uur Kennismaking met adviseurs en uitvoerende partijen
17.30 / 21.00 uur Afronding, afspraken

Wilt u weten hoe u ook kunt gaan besparen en wat voor aanbiedingen de samenwerkende ondernemers hebben? Kom dan op 10 oktober as naar het Fulcotheater, Overtoom 3 te IJsselstein.

Ik meld me aan!   Ga naar de website

Gerelateerde artikelen
VvE Beheer

Bijeenkomst VvE Beheerders door BBVvE

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.