Energiebesparing

Energie Informatiebijeenkomst in de Jaarbeurs in Utrecht

Komt u ook naar de Energie Informatiebijeenkomst in de Jaarbeurs in Utrecht, 15 mei 2013? Tijdens deze speciale Energie Informatiebijeenkomst informeert het Energiepunt Wonen u over aantrekkelijke stimuleringsmaatregelen en subsidies voor VvE’s die energiebesparende maatregelen (al dan niet in combinatie met onderhoud) willen nemen. Waaronder een gratis warmtescan van het complex, een gesubsidieerd maatwerkadvies voor uw appartement en/of appartementencomplex, een subsidie bij de aanschaf van zonnepanelen, een subsidie bij de aanschaf van een groen dak, een laagrentende lening voor onderhouds- en energiebesparende maatregelen en de mogelijkheid van een (financiële) borgstelling.

Workshops

Daarnaast kunt u speciale workshops volgen waar u o.a. wordt bijgepraat over de actuele ontwikkelingen rondom zonnepanelen voor de VvE, de energieaanpak van de gemeente Utrecht (Blok voor Blok) en activering van de (slapende) VvE.

Middag | avond Activiteit

Vanaf 12.30 uur | vanaf 18.00 uur Ontvangst en gelegenheid bezoeken
informatiemarkt

13.15 – 13.30 uur | – Opening door Wiely Hilhorst,
programmamanager Utrechtse Energie, gemeente Utrecht

– | 18.45 – 19.00 uur Opening door Mirjam de Rijk,
wethouder Milieu en Duurzaamheid

13.30 – 14.15 uur | 19.00 – 19.45 uur Uitleg ondersteuning VvE’s bij
energiebesparing door Energiepunt Wonen

14.15 – 15.15 uur | 19.45 – 20.45 uur Workshop energieaanpak Utrecht
(Blok voor Blok)

14.15 – 15.15 uur | 19.45 – 20.45 uur Workshop activering en organisatie van
(slapende) VvE door VvE Belang

15.30 – 16.30 uur | 21.00 – 22.00 uur Workshop zonnepanelen op het dak
van de VvE door Energie U

16.30 – 17.00 uur | 22.00 – 22.30 uur Gelegenheid tot bezoeken
informatiemarkt

VvE Energie Informatiemarkt

Op de VvE Energie Informatiemarkt staan bedrijven en organisaties bij wie u terecht kunt voor de laatste ontwikkelingen op het gebied van energiebesparing en duurzaamheid, zoals dak-/ spouw- en vloerisolatie, zonnepanelen, warmtepompen, zonnecollectoren, verlichting, maar ook voor energieadvies en (ondersteuning bij de) collectieve inkoop van energie. Daarnaast kunt u er terecht voor oplossingen op het gebied van onderhoud en VvE beheer. Gedurende de gehele middag en avond kunt u de uitgebreide Informatiemarkt bezoeken.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
    Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

    Geef een reactie

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.