Op zoek naar kennis van VvE Zaken?

KeurmerkOnderhoudVerbouwen

Lezersvraag: Kwaliteitslabels voor technisch beheer VvE.

Wij hebben een kleine vereniging met 17 leden, in het verleden hebben we mede daarom ervoor gekozen om het beheer (financieel en technisch) zelf te doen. Met name het technische stuk blijkt in de praktijk een uitdaging. Zeker op het gebied van waarmerken, keurmerken of kwaliteit garanties. We missen wat dat betreft diepgaande kennis die een echte technische beheerder wel aan boord heeft.

Ondanks dat, moet het toch mogelijk zijn om met gezond verstand en inzicht in de verschillende keurmerken een juiste keuze uit de aanbieders te malen (eigenaren van “normale” woningen moeten dat immers ook).

Mijn vraag is of er een overzicht is per discipline van dergelijke kwaliteit labels?

Over de auteur

Het algemene redactie account van VvE Centraal. De redactie van VvE Centraal streeft een open communicatieplatform na die significant bijdraagt aan de kennisverbetering rondom het thema Vereniging van Eigenaars.. VvE Centraal heeft contacten binnen bestuurders, professionele beheerders en dienstverleners voor een VvE in Nederland.. Toch opereert VvE Centraal geheel zelfstandig en bewaken wij de transparantie van berichtgeving zonder daarin gehinderd te worden door belangen van derden. VvE Centraal is een onafhankelijk en openbaar podium voor alle partijen die geïnteresseerd zijn in de Vereniging van Eigenaars..
  Kennis van VvE Zaken, direct in je mailbox!

  1 Reactie

  Geef een reactie

  Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  Wekelijkse NieuwbriefMeld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!
  • Uw gegevens worden niet aan derden verstrekt.
  • Afmelden voor de nieuwsbrief is te allen tijde mogelijk.
  Weten hoe het zit met die VvE?Dat kan met onze kennis van VvE Zaken<

  Krijg gratis onze laatste kennis direct als nieuwsbrief in je mailbox.

  Of sluit je aan als lid en krijg toegang tot nog meer kennis om de waarde van je appartement te verhogen.